O ile zastanawiasz się nad aktywną formą zwiedzania, polecamy spływ Dunajcem. To już pewnego rodzaju tradycja, która przyciąga każdej osoby roku przyciąga spragnionych wrażeń turystów. Zdecydowana większość z nich wraca do nas drugi raz, bowiem za pierwszym razem było tyle emocji, że nie zdążyli zarejestrować wszystkiego. Spływ Dunajcem to metodę na świetną rozrywkę dla całej rodziny, grupy znajomych czy firmowy wyjazd integracyjny.

Spływ Dunajcem to również odpowiedni metodę na kontakt z naturą, oderwanie się od ośrodki miejskie, urbanizacji, współczesności, która w obecnych czasach potrafi być przytłaczająca.

To, że ciągle jesteśmy w kontakcie i powinniśmy być pod ręką, na właściwie każdy dzwonek telefonu, sprawia, że żyjemy w coraz większym stresie. Spływ Dunajcem Zakopane to czas, który spędzasz aktywnie w relaksujący sposób, jednocześnie mając doskonałą wymówkę, by wyłączyć telefon i powiedzieć, że jesteś niedostępny.

W swojej ofercie mamy także wycieczki jednodniowe na Słowację. Polecam wiedzieć dużo nie tylko o swoim państwie, ale też o krajach przyległych, naszych najbliższych sąsiadach.

Ciekawym doświadczeniem będzie zapoznanie się z ichniejszym kuchnią i kulturą – bliską mojej, niemniej jednak jednocześnie inną.

Spływ Dunajcem Zakopane to idealna alternatywa dla ciągłego chodzenia od jednej restauracji do drugiej , a dodatkowo nudy, która w większości przypadków się wkrada w trakcie wyjazdów, kiedy nie wiemy jakie atrakcje oferuje okolica.

Serdecznie zapraszamy zarówno na spływ Dunajcem, jak i na wycieczki jednodniowe na Słowację. Zapewniamy miłą obsługę.

Sprawdź tutaj: wycieczki jednodniowe na Słowację.